Just another weblog
Monday November 12th 2018

Topy i tanki – co to takiego?

Tank topy to bardzo popularne koszulki używane nie tylko do chodzenia po mieście – ale również do ubierania na siłownię. Topy i tanki to właściwie ta sama koszulka, nieróżniąca się praktycznie niczym. Jak rozpoznać topy na siłownię a jak rozpoznać tanki do biegania? Czym się różnią i na co zwrócić uwagę? Jaka cena będzie odpowiednia?

Jak odróżnić topy na siłownię od tanków do biegania?

Topy na siłownię powinny być wyprodukowane z materiału który będzie swobodnie wentylował naszą skórę oraz odprowadzał z niej wilgoć, ułatwiając i umilając nam trening. Tanki do biegania to zazwyczaj koszulki bez rękawów – bardzo podobne do tych których używamy na siłownię – jednak różnią się one materiałem. Topy do biegania będą wykonane z bawełny – która ochroni nasze ciało przed zimnem podczas biegania a także odprowadzi wilgoć.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupów?

Wszystko zależy od tego, do czego będziemy potrzebowali top. Jeżeli na siłownię – powinniśmy kupić tank top ze sztucznego materiału – jeżeli do biegania to wybrać ten bawełniany. A co jeżeli chcemy używać koszulki bez rękawów do biegania i na siłownię? Warto wybrać ten bawełniany. Tanki męskie i damskie mogą mieć różnorodne wzory – jeżeli chcesz się wyróżniać na tle innych – warto skusić się na ten z jaskrawymi kolorami.

Cena

Przeciętne topy sportowe dobrej jakości zaczynają się od cen 49,99 złotych i pną się ku górze. Ceny maksymalnej nie ma – najwyższa z jaką się spotkałem to była 149,99 za tank top od Nike.

More from category

Dla kogo są tanki? Jak je kupić?
Dla kogo są tanki? Jak je kupić?

Wbrew wszystkim opiniom, tanki są dla wszystkich – nie ważne jaką mają figurę. Jeżeli komuś wygodnie nosi [Read More]

Interesting Sites

    Archives